| Maria_Roxana_1997_k9Dl a întrebat:

Ce mai trebuie schimbat la mine pentru a devenii o fata frumoasa?
https://www.facebook.com/....../photo.php

Răspuns Câştigător
| RB26DETT a răspuns:

Fiecare fata este frumoasa in felul sau, daca te schimbi fata de cum te-a lasat natura faci o mare prostie! lasa, fii naturala! urasc fetele ce folosesc atata machiaj si toate prostiile doar sa arate de zici ca-s tencuite! Fii tu insati, nu te strica! Nu cred ca poti umple un pahar care este deja plinwinking stai asa ca stai bine, doar sa te mentii sanatoasa si in forma, daca tii cont de astea 2 chestii vei fi frumoasa multa vreme, daca nu ai grija de tine atunci nu ai de undewinking PS : nu merge linkul laughing

5 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Totul este... minunat! Dar....frumusetea pleaca din interior!

| William a răspuns:

Nu merge link-ul. Poti incarca pozele pe http://postimage.org/ iar apoi postezi link-ul aici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge link-ul.

| HerrManelig a răspuns:

Ca sa devii o FATA frumoasa?
Ce folos daca esti frumoasa ca FATA si devii urata ca si femeie, asa cum am vazut eu ca au devenit multe fete frumoase?
Crezi ca este important sa fi frumoasa acum, si nu frumoasa toata viata ta?
Daca vrei sa fi frumoasa toata viata atunci trebuie sa-ti cultivi mintea si sufletul, pentru ca numai cine are un mental sanatos si bine dezvoltat impreuna cu un suflet frumos si curat va fi frumoasa toata viata.
Asa ca iti recomand sa te preocupi de cultura ta si de intelectul tau ...decat sa umblii la saloane de coafüra sau cosmetica!

| i0oOoOo0 a răspuns:

Pacat ca nu merge linkul, daca mergea aia erai laughing sunt u mare critic