| countingstars a întrebat:

Ce este dupa parerea voastra TIMPUL? Funda pentru cel mai interesant raspuns!

Răspuns Câştigător
| RobertFHC a răspuns:

Timpul a trecut foarte repede, dar daca stai sa te gandesti la viitor, trece greu.
Timpul te schimba.
Timpul iti da experienta in viata.
Timpul te ajuta sa intelegi multe lucruri pe care inainte nu le intelegeai.

5 răspunsuri:
| Sofia08 a răspuns:

Nu as putea sa-i atribui o difinitie unica timpului. In fapt timpul este o scurgere neincetata de clipe, el exista pentru ca existam noi, pentru ca ne plictisesc lucrurile care stau pe loc. Noi sintem timpul!

| sublime89 a răspuns:

Timpul este o succesiune de evenimente.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Timpul e relativ ceea ce inseamna ca in anumite circumstante ar putea sa dispara si sa fie doar o iluzie.

Răspuns utilizator avertizat
| Elissa18 a răspuns:

Timpul este cel mai pretios pentru fiecare dintre noi, trece foarte repede si nici nu ne dam seama.Deaceea trebuie sa avem grija sa nu il pierdem aiurea.
Parerea mea big grin