| Vali2343242 a întrebat:

Care este pretul aproximativ al unui tatuaj care acopera intreg spatele pentru un barbat de 20-25 de ani cu inaltime si greutate medie, in Romania?

Răspuns Câştigător
| GdX a răspuns:

Un prieten si-a facut un samurai ce mediteaza sub un cires japonez si o casa pe fundal si a spus ca tot l-a costat 1500 ron, pe o suprafata de 80% a spatelui.

3 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Sunt prea scumpe tatuajele! Nu merita, dar pentru ce va trebuie sa va murdariti spatele? Nu va e teama de eventualele de infectii ale pielii? E pacat, omule!

| Printesa10TM a răspuns:

In unele locuri ajunge la 1700 lei. Depinde, poate poti negocia.

| Vali2343242 explică:

Multumesc! big grin