| ramona90 a întrebat:

Care e Secretul unei femei,, pentru a cuceri un´´ barbat ´´?!happy

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

As putea sa-ti scriu vreo doua saptamani incontinuu,numai pe tema asta...
Daca secretul ar fi unul singur,draga mea, l-ai fi stiut din leagan!
Fiecare femeie e unica si irepetabila, cu felul ei de a fi si cu "vino-ncoace" al ei.Nu exista UN secret, sunt milioane de "secrete" si toate se concretizeaza in caracterul fiecareia.
Asa cum nici barbatii nu sunt cu totii la fel, sa-i poti atrage cu aceleasi "secrete"!

| elasexygagica a răspuns:

Un decolteu sexy si generoslove struck nici nu trebuie mai multlove struck

| Азбука a răspuns:

Secretul Mariei, Secretul Gustului, si multe alte secrete.

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Uite.baietiilor imi spun ca am lipici,ca am acel ceva, numai eu il am, ca sunt speciala.mie nu mi se pare.dar vreau sa iti spun cum sunt eu. poare reusesti sa agati.pai sunt foarte glumeata, rad intr una[ chiar si fara motivlaughing], cand e suparat cineva.eu fac instantaneu sa rada si sa uite, sunt foarte rece cu baietii care m plac si nu arat ca imi pasa. chiar daca mie imi pasa mult.sunt uneori timida si nu pot spune ce simt.dar cand intru in priza nimeni nu ma opreste.si pe cine plac.m uit asa cu o privire galesa, ii zambesc.sunt multe.dar tine minte.un baiat pe care vrei sa il cuceresti trebuie sa te placa pentru ceea ce esti.nu trebuie sa faci nimic deosebithappy

| Încrucişătorul a răspuns:

Stomacul.
Da, da, da. Nu rade.

| ramona90 explică:

Dar pot sa zambesc:d?

| ALC4EVER a răspuns:

Cred ca fiecare femeie are secretul ei thinking sau nu?