| den a întrebat:

Care extensii sunt mai bune pentru. sanatatea parului si sa tina cat mai mult? cele din cheratina sau microring?

Răspuns Câştigător
| Paris a răspuns:

Cele mai bune sunt cele cu clips, nu iti ataca parul in niciun fel, e le dai jos cand iti doresti, nu iti fac niciun fel de probleme

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Extensii Pret Mic Extensii mai multe informatii va pot da pe id-ul extensii.pretmic@yahoo.com, mesaje facebook si comentarii. produsele le puteti vedea la fiecare album photo in parte
ATENTIE! Comanda un set de extensii, iar al doilea set il primesti la JUMATATE de pret

| primaru a răspuns:

Tunde-te dupa piele

| aly_7174 a răspuns:

Vand extensii microning.cne e interesata s intre p id.aly_rozz :*:*:*:*