| MarcelinoPanivino00 a întrebat:

Imi recomandati extensiile de tip cheratina, microring, sau clip-on?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clip-on,dar trebuie pune in fiecare zi!
Extensiile Microring sunt multe si mici. Se pot pieptana, dar cu atentie.Nu afeceteaza cu nimic parul natural deoarece nu se lipeste nimic de par!
Cheratina intareste firul de par, e parul tau, arata bine.(dar strica parul)
Cele mai bune sunt cele cu clips(clip on), nu iti ataca parul in niciun fel, e le dai jos cand iti doresti, nu iti fac niciun fel de probleme!

Funda?