| Ancutss30 a întrebat:

De cine va place si vreti sa castige de la Next Top Model? De ce?

6 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

De botelove struck

| NoName2105 a răspuns:

Laura. de aia big grin

| Alexandra_7889 a răspuns:

Laura pentru ca a fost colega mea de banca si pentru ca o iubesc si pentru ca e prietena mea :*

| Yosii a răspuns:

Eu vreau sa castige iuliana. pentru ca laughing :
1. are tupeu ( ce imi place cel mai mult)
2.e frumoasa
3. pozeaza bine
...si cam atat. tu cine ai vrea sa cadtige?batting eyelashes

| GaBBiii a răspuns:

Buna!
As vrea sa castige Laura deoarece este tanara, are 14 ani,si Catalin poate sa o "modeleze" cum vrea el. Pozeaza bine, este simpatica si este o fata la locul ei.
Pa, pa

| Ancutss30 explică:

Cred ca as vrea sa castige Iulia, pentru ca pozeaza bine si e frumoasa si Diana, dar mi se pare cam prostuta:d