| ησℓσνє17мαяιι a întrebat:

Care fete le plac mai mult baietilor`? [cele machiate`, sau nemachiate`?] sj cam care e diferenta dintre elle`?

Răspuns Câştigător
| AnaCelebrity4Ever a răspuns:

Buna nolove17 la intrebarea ta am aflat raspunsul pe mess de la niste prieteni de ai mei:
ThEbEsTbOy: mie unu imi plac fete naturale nu cele cu 10 kg de vopsea laughing serios daca as sarutao si ar avea ruj pe buje as fi rosu laughing
*-GoodNickk-*:Hello ana :* mie unu imi place cand prietena mea nu se machiaza ca in toate visele rolling on the floor) parca ar fi scoasa din vopsea ( dar sa nu ii spui asta ok? laughing
eu cred ca ar fi mai naturala iar saruturile mai frumoase love struckx
QJetLoL: fataaa ce e cu intrebarea asta pe tine? oricum raspunsul ar fi cam asta: prietena mea ma apreciaza fara barba sau mustata (fara vicii :@ ) la fel si eu pe ea doar nu sunt mai prejos laughing deci da miar place sa o vad nemachiata macar o data!
deci asta a fost nolove17
uite acum stii care e raspunsul meu nu?

8 răspunsuri:
| kiss a răspuns:

Baietii nu stiu ce vor in mare partelaughing fiecare cu gustul lui dar nu stiu daca o sa intalnesti un baiat caruia sa ii placa atunci cand esti foarte machiata, ca atunci cand iti atinge fata sa simta fondul de ten sau cand te saruta sa ti se ia rujul greoi.stim cu totii ca ce i prea mult strica insa nici nu o sa se uite la tine daca iesi cu fata de dimineata. asa ca adevarul e undeva la mijloc. in plus nici tu n o sa te simti bine cu foarte mult machiaj happy

| ppr a răspuns:

Eu nu cred ca unui baiat i-ar placea sa te pupe pe obraz si in loc sa iti simta pielea iti simte fondul de ten sau/si pudra.si in rest, sunt de acord cu Anek.

| yuyubarbie19 a răspuns:

Daca vrei sa afli ce le place baietilor la fete ia-ti Bravo Girl.Eu mi-am cumpatat-o si am citit.De obicei baietilor le plac fetele mai naturale.Dar altora poate le plac fetele mai stidente.Depinde de caracterul si stilul baiatului.

| CinevaDiferitDePersoanaTa a răspuns:

Naturaleţea este punctul forte. De ce? Pentru că întotdeauna o faţă îngrijită natural arată mai bine decât o faţă macheată. Hai să demachem o vedetă, cum crezi tu că ar arăta? Mai bine, în niciun caz!

http://isamiy.wordpress.com/......-de-scena/

Îţi place?! Eu cred că nu...

| AnaCelebrity4Ever a răspuns:

Multumesc pentru funta sper ca te-am ajutat

| Anek a răspuns:

La majoritatea baietilor le plac fetele cat mai naturale, nu vrem sa vedem pe voi 2 kile de vopsea,sau daca va machiati cat se poate de putin nu chiar sa aratati cu ochi umflati, si nici nu e bine sa va machiati daca aveti varste fragede pentru ca va imbatraneste fata, pe la 20 de ani nu se mai uita nimeni la voi

| MaryaSiAtÂt a răspuns:

Buna nolove17! Parerea mea este ca fiecare baiat are gusturile lui.de exemplu:unora le plac fetele naturale,altora ce machiate, unora le plac fetele cu formele foarte dezvoltate[fund si sani]altora fetele slabute[modelele]. Deci, in concluzie gusturile nu se discuta.Bafta

| starmaker a răspuns:

Daca o fata e frumoasa nemachiata dimineata e de ajuns. Machiajul ajuta, dar nu tinehappy