| adinescu a întrebat:

Baieti! Va plac fetele machiate sau nemachiate?

Răspuns Câştigător
| Timishan a răspuns:

Machiata ocazional, si, Doamne ajuta, asa ceva am intalnit, cum mi-am dorit! not worthy Sunt care, ziua, o masca, seara, adevarata femeie, dezbracata pana la complexe.Sunt si motive serioase, dar, cele mai multe femei nu ar avea de ce sa se rusineze cu aspectul lor, pentru ca ele sunt frumoase tocmai fiind aduse pe lume femei. Da`, competitia intre ele le aduce in zone de ipocrizie.Ar trebui totusi sa fie ele insele, nu ce vor sa aiba barbatii, ori sa faca tot posibiul pentru un "el", care, de multe ori, chiar nu corespunde sufleteste. happy Mult mai mult conteaza cum si ce exprima din interior, la o femeie.Si la femei conteaza pentru barbati ca aceastea sa fie sigure pe ele.Nemachiate, eventual ocazional, si discret.batting eyelashes

23 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Nemachiate. Ador naturalul si ce-i lasat de la Dumnezeu.

nony
| nony a răspuns:

Naturalul scoate adevarata frumusete din oricine.Macheatá. poate la vreo petrecere, sau nunta. dar si sa te trezesti dimineata la ora 6 si direct cu ruju pe buze mi se pare aiurea.
Enigma are dreptate, in pat, ce mai conteaza happy?

| lia a răspuns:

Iti spun eu... le plac feeeeeeeetele laughing
Fata sa fie...pentru unii ce-i drept doar la imbracaminte dar, de gustibus non disputandumhee hee

| Shery a răspuns:

Eu sunt fata... pot sa raspund?batting eyelashes
nu imi plac fetele de obicei laughing
dar ca fata, uneori, pentru un plus de incredere mi se pare ok sa te machiezi un pic, foarte natural... ceva gen fond de ten, blush, mascara si luciu de buze...
dar imi plac si baietii care au grija de ei... pensat, epilat, manichiura(uneori), in zilele noastre mergewinking... totusi, sa ramana baieti, sa nu se feminizeze foarte mult (gen: aoleu, mi-a aparut un cos, ce nasol sad )

| Shery a răspuns:

@pisicuta: eu cred ca tu esti masochista straight face laughing

| danutza a răspuns:

Poi de machiat le machiaza ey laughing
ma refer la uni care nu au ce cauta pe terra big grin

| DoomNEzeu a răspuns:

Si mie imi plac nemachiate. dar la unele fete le sta f bine machiate .in limita normalului

| Chuck a răspuns:

Imi plac fetele frumoase. Machiate, nemachiate, astea sunt doar detalii.

| cLaudYu a răspuns:

Mie imi plac fetele care sunt frumoase, deci si cele care se machiaza, si cele care nu se machiaza.big grin

| knnight a răspuns:

Frumoase, nu conteaza machiate sau nubig grin

| somniferu a răspuns:

Machiate, nemachiate toate sunt frumoase dar uite cateoadaa ite rusine sa iesi cu una pe strada ce faci? o duci si o machezi putin la un salon:d si dupa chiar poti sa iesi cu ea pe strada nu stie nimeni cate cosuri are pe fata sau cat de urata e...rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

Mai sus glumeam big grin mie imi plac fetele machiate asa putin dar nici in exces dar si ce e lasat de la D-zeu e buna si asa...important sa te iubeasca...

Răspuns utilizator avertizat
| Secretkkk a răspuns:

Eu cred ca sunt baieti care isi pot machia prietena, singuri, intr-un mod natural. Cred ca intelegeti?

| claudiu1818 a răspuns:

Nemachiate, sau sa fie putin machiate dar sa nu faca exces :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar crezi ca in pat mai conteaza? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Machiate de un albastru natural.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap...la corp ma uit nu la fata daca e machiata sau nemachata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Machiate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca toate fetele sunt frumoase, machiate si nemachiate daca stite sa se ingrijeasca de aspectul lor fizic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt fata. Ei bine imi place sa ma machez, dar unpic, nu ca fetele emo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite sunt fata, si imi plac fetele nemachiate, eu cred ca arata foarte bine. Sunt frumoase si asa. Frumusetea pe care nea dato Dumnezeu, nu trebuie schimbata. E doar parerea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi plac