| poisonedheart a întrebat:

Le plac băieților fetele nemachiate?

Răspuns Câştigător
| kristen7 a răspuns:

Sunt baieti care adora naturaletea unei fete, mai ales ca in ultima perioada sunt multe fete care sunt exagerat de machiate asa ca le prefera pe cele nemachiate. Dar sunt cazuri si cazuri, nu toti baietii sunt la fel

8 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Evident,eu ador femeia nemachiata.

| AlleSss a răspuns:

Bună! Nu sunt băiat,dar,din câte ştiu,da! E mai drăguţă şi frumoasă o fată naturală, nemachiată, o fată ce nu e plină de fond de ten, decât una care e "falsă". Dar, depinde şi de băiat. happy

| Sociopat a răspuns:

Le preferam oricum doar urate sa nu fie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le plac. Bine, sa arate si fata bine, ca degeaba-i nemachiata daca arata ca un fund de maimuta.

| Hakuouki a răspuns:

Mie personal, da...o fata naturala mi s-a parut mereu frumoasa prin naturaletea ei chiar daca nu era ea model, dar pana la urma ne uitam la tot pachetul, adica si la trup si la interior, nu doar la fata...degeaba arata super bine si e irelevant daca e machiata sau nemachiata si injura mai ceva ca noi sau isi bate joc de toata lumea sau te inseala.

| Gimmie1ツツ a răspuns:

Depinde de ei

| andrewtza1 a răspuns:

Parerea mea este ca toti baietii adora naturaketea fetelor dar trebuie sa ai si un suflet pe masura frumusetea ta e mult mai atractiva decat artificialulu. In concluzie ramai asa cum esti

| exeduss12 a răspuns:

Depinde sunt baieti care le plac fetele nemachiate dar sunt si baieti care le plac fetele machiate
FUNDA?