| FAITHxr a întrebat:

Care pantofi v-ar placea mai mult de aici?
1 - http://www.pantofisuper.ro/cumpara/tenisi-seia-print-766 2201
sau 2 - http://www.pantofisuper.ro/cumpara/ghete-love-white-7662 176
Ambele perechi au platforma.
Voi ce alegeti? Argumentati raspunsul.
Ofer funda; P.

Răspuns Câştigător
| Yasemyn a răspuns:

Buna!
Eu as alege prima pereche!
De ce? Sunt mai comozi, eu am exact asa doar ca, cu platforma ceva mai mare happy dar tot cu animal print exact ca in prima poza happy sunt comozi si arata si bine in picior happy
A doua pereche, nu imi place laughing pare gen "barbati" cand ii privesti din fata!

Acum ramane la alegera ta, stii ...gusturile nu se discuta!

Bafta :*

5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

A doua pereche. Prima mi se pare kitchoasa.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Doar tocurile

| Ruxandra15 a răspuns:

Primi au toc prea mic iar ceilalti au toc destul de inalt dar sunt albi si se murdaresc foarte repede. Daca vrei ia-ti pe modelul al 2-lea dar pe o culoare mai inchisa

| Lorena1814 a răspuns:

Eu zic a doua pereche

| AcadeaAnonima a răspuns:

Eu am pantofi ca in prima poza, doar ca pe negru si fara modelul cu ghepard ( AnimalPrint ). Deci, aleg primul model.De ce? Par mai extravagati, au un model dragut, sunt mai "cool", iar al doilea model e in intregime alb, nu imi place forma si nici limba aceea.Depinde,tu alegi!