| Julyett a întrebat:

Va plac ghetele astea?

http://www.pantofisuper.ro/cumpara/ghete-funk-camel-4381 805

Cu ce as putea sa ii port? Vreau cateva outfit`uri.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Mangustă a răspuns:

Arata chiar bine dupa mine. Nu stiu ce ai tu in sifonier, dar merg purtate cam co orice, mai ales cand sunt facute ca insuletele (lasa-te in jos). Cred totusi ca nu ar merge daca ai avea o geaga de fas de o singura culoare care sa iasa si foarte tare in evideta sau cu o rochie purtata cu colanti, asta ar fi cam la limita din cauza ca sunt cam "grosolane" (chiar nu-mi amintesc alt cuvant acum). Si o ultima chestie, blugii sau pantalonii largi la baza, le-ar acoperi si nu ar mai avea nici un farmec.

6 răspunsuri:
| Mariidc a răspuns:

Sunt super dragute, asemanatoare am si eu, si le port mereu la blugi, si la fuste ( cu dresuri de diferite modele arata super ). Succes!

| MrSoapte a răspuns:

Groaznice

| Andreea9595 a răspuns:

Astfel de ghete (daca le lasi in jos) sunt la moda sezonul acesta. Eu am in acest gen, dar pe negru. Mie mi se par superbe.

| MADLENAcandy a răspuns:

SAlut,ghetele pot fi purtate cu ceva de genul http://www.google.md/......tp?/imgres