| petalouda a întrebat:

Care produse sunt mai bune de la wella sau de la l'oreal Paris? pentru par?

Răspuns Câştigător
| Laaaaaariiiiiiiii a răspuns:

Eu zic wella de ce? pentru ca ma dau cu o gramada de produse Wella dar nici unul nu mia adus probleme pentru scalp si altele. Insa l'oreal Paris de la el am facut matreata si deja scalpul imi era la pamant. alegerea tawinking

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt bune ambele game.
Pa, pa.

| EmaS a răspuns:

Eu folosesc produse Wella si sunt foarte multumita de ele.

| DarkBlood32 a răspuns:

Probabil vopselele de par.

| EvaneSScence a răspuns:

Aleg WElla oricand. Si fixativ, si sampon si vopsea. La L'oreal e mai mult brandul.

Răspuns utilizator avertizat
| AmanoYuno a răspuns:

Categoric wella

| Dianatips a răspuns:

Cu siguranta WELLA!

| Lil2828 a răspuns:

Wella e cel mai bun. Nu iti strica scalpul si parul in acelasi timp cu produsele de la L'oreal big grin Tu alegiwinking

| Criss999 a răspuns:

L'oreal Paris.