| anonim_4396 a întrebat:

Dintre: Schwarzkopft, L'oreal Paris, Wella, Syoss, Garnier, Nivea care este cea mai buna pentru par? Pe care le-ati folosit sau O folositi in permanenta? Sau care v-a incantat cel mai mult?

Sau daca nu, ce alte firme cu produse pentru par imi recomandati?

Funda, vot, ce va doritiwinking >:d

2 răspunsuri:
| iloona a răspuns:

Buna! eu am parul foarte uscat si matuit si mi-am luat de pe net un sampon si o masca tratament de la wella, am o luna de cand le folosesc si parul meu si-a revenit foarte bine.Produsele le am de pe www.thehairshop.ro,daca aveti aceeasi problema ca si mine, am gama Wella Enrich..eu o recomand, e SUPER!

| Alexandraaa1999 a răspuns:

Schwarzkopft cred ca e cel mai bun.winking
Eu numai Schwarzkopft folosesc.winking:d