| Faranume242424 a întrebat:

Cât costa un tratament de albire al dinților?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca e vorba si de detartraj sare de 100 lei c am 150 lei costă.

| Doarof3 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te duci la un dentist care sa iti spună exact, deoarece prețul diferă în funcție de medici. Funda?

| AlexandraFratila67632467422 a răspuns:

Costa cat o periuta si o pasta de dinti

| Bula a răspuns (pentru AlexandraFratila67632467422):

+ o cutiuta de bicarbonat de sodiu. happy