| Cristina_2993 a întrebat:

Care stiti cat costa in romania la dentist o albire de dinti ...va rog... DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| faranum3 a răspuns:

Preturile depind de mai multi factori: cabinet, materiale etc. In general, pretul este intre 2 si 3 milioane lei vechi pe arcada. Mult succes!
Cel mai bine ar fi sa te interesezi la un stomatolog pentru ca ce spui tu e pe baza de substante chimice iar apoi risti sa-ti nenorocesti intreaga dantura. Sper ca te-am ajutat big grin O zi buna!

4 răspunsuri:
| fuckThisLife a răspuns:

Pana in 100 lei.mie cel putin mi-a luat 60 lei anul trecuthappy

| mateia a răspuns:

Uite aici si sa stii ca serviciile sunt super ca si tehnologia folosita si materialele:
http://www.imperialdent.ro/cosmetica_dentara_stomatologie-53.html

| mateia a răspuns:

Uite aici preturi la tot felul de albiri dentare:
http://www.imperialdent.ro/cosmetica_dentara_stomatologie-53.html
Si sunt si foarte buni!

| Beweird a răspuns (pentru mateia):

Aia is bani vechi sau bani noi ca ii prea scump daca is noi :d