| RastaMAN222 a întrebat:

Ce pasta de dinti imi puteti recomanda pentru albirea dintilor,cam care ar fi cea mai buna pentru asa ceva? si as mai avea o intrebare, cu toate ca am fost de "N" ori la dentist, n-am intrebat cam cat costa un proces de albire al dintilor sau cum se face? As fii recunoscator daca m-ati putea informa putin.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Da. Ca si pasta si te speli normal.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Bicarbonatul de sodiu de vreo 4 ori pe saptamana.

| RastaMAN222 explică (pentru Adry05):

Si il pun pe periuta sau cum fac?

| Adry05 a răspuns (pentru RastaMAN222):

Da. Ca si pasta si te speli normal.