| Selene1990 a întrebat:

Care sunt cele mai bune sutiene cu push up?! Am avut cateva no name...insa nu aveau acelasi efect precum vedeam la alte fete care..culmea,au sanii mai mici decat ai mei.

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Dragoste si Sex"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate ( sau alte motive ), deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

Pentru alte detalii despre "regulile" de pe acest site CITEŞTE Regulamentul şi "Întrebări Frecvente" la linkul :
http://www.tpu.ro/termeni-si-conditii
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

Toate cele bune.

| HueyFreeman a răspuns:

Sutienele cu push up denota superficialitate.

| Selene1990 explică (pentru HueyFreeman):

De ce?

| HueyFreeman a răspuns (pentru Selene1990):

Parere personala.

| BSwwatch a răspuns:

Pai pune-ti sutienul care il ai acum si du-te la ele si inteaba-le pe ele de unde le-au cumparat!, eu cred ca e hack-uit sutienul lor, au extra push-up in inerior, daca au saltele de burete acasa sunt sigut ca sunt ciuntitite!