| mmiizzaas a întrebat:

Hey! aveti probleme cu sanii?hee hee adica ma refer daca nu sunt cum ati vrea voi sh incecati sa para altceva. de ex folositi sutiene cu push up daca sunt foarte mici?

2 răspunsuri:
| DmnProfesoara a răspuns:

Oricum ai avea sanii (mici sau mari) din garderoba unei fete nu trebuiasca sa lipseasca un siten push-up.Daca ii ai mici ti face putin mai maricei, iar daca ii ai destul de buni ii face sa para mai voluminosi si "rotunzi". Multe fete sa plang de marimea sanilor, insa sunt si multe care au sani foarte mari se plang de dureri de spate, la menstruatie nu mai zic.crying(. Fiecare parte pe care ai lua-o e dureroasa.

| Whereisthelovewherewhere a răspuns:

Daca ii ai mici este bine sa ii speli cu apa rece (ASA STIU) sau sa ii masezi cu gheata, astfel devin mai mari... eu am incercat si acum sunt mari...