| Anny1 a întrebat:

Ce sutiene de vara pentru strand iti aduna sanii mici si le dau un efect voluminos?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Crocaa a răspuns:

Cele cu burete.Cauta modelul care ti se potriveste cel mai bine. Daca nu te simti "sufocata" de push-up atunci poti sa cauti unul, dar e de ajuns si buretele pentru ca parerea mea este ca e mai ok la strand sa te simti relaxata si sa pari naturala, cred ca asta atrage mai mult!

3 răspunsuri:
| lilbb a răspuns:

Cu push-up.

| sebysebyca a răspuns:

Sutienele invizibile!

| ANdreeaLoveHim a răspuns:

Pai. Sutienul trebuie sa aiba neaparat push up. Desi mai greu gasesti costume de baie cu acest fel de sutien, dar eu ti.as recomanda sa iti iei un sutien NEGRU sau ALB cu push simplu ca cele pe care probabil le folosesti zi de zi. Cat despre colori, albul sau negru pun accent pe bust. Parerea mea happy