| BeatrICEBEA a întrebat:

Care sunteti din judetul Hunedoara, orasul Hunedoara, imi puteti spune si mie de unde pot cumpara genti de calitate, sau nu neaparat, numai sa nu fie Second Hand =]]! Multumesc!

2 răspunsuri:
| cristi 25 a răspuns:

Acum mai are importanta sa nu fie second hand...important e sati placa si sati stea bine cu o geanta ca nu oricine stie sa poarte asa ceva si e si cam scumpa o geanta originala poate ajunge si la 20000 euro am vazut eu si am zis ca nu exista asa ceva deci numi venea sa cred si tu ai pretentii la asa ceva? foarte greu

| doctorbag a răspuns:

Buna! Nu sunt din Hunedoara, dar poti sa cumperi si de pe net (daca ai curajul!). Eu am riscat si mi-am cumparat o geanta de super-calitate de la http://www.serviete-genti.ro/