| deeaxoxo a întrebat:

Care vi se pare cel mai frumos parfum dulce pentru. femei? happy

12 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Giordani de la Oriflame imi palec cel imi mult sunt reprezentant si il folosesc mereu happy

| Classy a răspuns:

Sunt multe care imi plac...inger&demon e super love struck

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Mie imi place foarte mult parfumul "Nina Ricci":
http://www.google.ro/......tp?/imgres

Il gasesti de cumparat pe net. Succes!

| TrixLove a răspuns:

Cauta "Make me SMILE" e foarte dulce. sau "BeLoved" e iarasi foarte feminin. Cauta si "Volaire Magnolia" de la Oriflame. In rest, Oriflame si Avon fac cele mai frumoase parfumuri. :*

| IulianaRC a răspuns:

Buna. far away - avon, j"adore -dior.

| coralia_5862 a răspuns:

Um parfum foaarte scump de la oriflame dar e super marfa se numeste enigma(nu cel pe rosu e pe roz:P)miroase bestial dar si multe altele iti dau un link unde iti poti gasi parfumul perfect :)http://ro.oriflame.com/products/show-fragrance.jhtml?tag=GhidParf funda?;))

| Doiniţa_3278 a răspuns:

Elizabeth Arden 5th avenue foarte bun are si crema de corp parfumatawinking

| FeFy` a răspuns:

Buna, Deea.

Apa de parfum Far Away - Avon.

Pa, pa. ai grija de tine :*.

| Ieatchocolateateveryhourintheday a răspuns:

Nina ricci -Love in Paris

| Florina_6341 a răspuns:

Giordani si precious miroase frumos

| DeeaLovee a răspuns:

Amor amor - Cacharel; Black XS - Paco Rabanne; Lady Million (sau il mai gasesti sub denumirea de One million) - Paco Rabanne; Glamour - Moschino; Miss Cherry - Dior. Mie-mi plac foarte mult, si persista mirosul.

| Yonela06 a răspuns:

Pur Desir De Lilas.