| Neha a întrebat:

Careva metode de a indrepta parul in mod natural farà placa stie cineva?
Shi exista oare metode naturale de a indesi parul?

3 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Nu exista, o viata am tras de el sa se indrepte si nici nu rezultat, pana la urma m-am tuns scurt ca baietii, doar asa am reusit sa nu ma mai trag de par cand ma pieptan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.Iubita ea in timpul noptii sau cat sta acasa isi face coada de cal cu elastice.La fiecare centimetrupune elastic.Il tine asa tot timpul cat este acasa. Se indreapta, sta drept cel putin cat este plecata pe undeva dar...un par cret sau ondulat din nastere nu il poti indrepta permanent cu nicun chip.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il am in valuri doar la varfuri si cand il indreptam natural si lumea credea ca folosesc placa ori il prindeam in coada de cal cat mai sus, ori il impleteam si de dimineata il pieptanam cu un pieptan putin ud.

Cu usturoi facut pasta il poti indesii, dar trebuie utilizat zilnic, ca orice tratament si nu stiu cat de bine scoate apa cu otet dupa mirosul. Ce e drept face minuni la unchii usturoiul, le intareste si le ajuta sa creasca mai repede daca ti pasta vreo 15 minute.

Succes! kiss