| cadilica a întrebat:

Buna cine a incercat si stie ca fonctioneaza metode de ati indrepta parul fara placa?

Răspuns Câştigător
| GumăOrbit a răspuns:

Pai singura metoda este sa folosesti un sampon pentru par drept si dupa ai nevoie de :o perie si un uscator da parhappy Te piepteni si dupa lasi capul in jos si in timp ce dai cu peria te usuci. Eu asa fac si am parul foarte cret. Sper ca te-am ajutatkiss

2 răspunsuri:
| JBStandsForMe a răspuns:

Poti sa-l indrepti destul de mult uscandu-ti parul cu capul in jos, cu gura uscatorului deasupra capului, batand in jos.

Sau usucate normal, folosing un pieptene sau o perie, tinand parul drept in timp cel usuci.

| DennDee a răspuns:

Pai dupa ce te speli pe cap foloseste o perie de par si uscatorul de par (temp. medie) si intinde parul cu peria iar acolo unde intinzi usuca cu uscatorul aproape de firele de par. Repeta pana e uscat. Sper ca te-am ajutat. Spune`mi daca a functionat happy.