| deya100 a întrebat:

Cat ar costa o operatie estetica la nas? Prietena mea vrea neaparat sa se opereze! happy

6 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

2000 euro +, în funcţie de clinica respectivă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intre 1000 si 3000 de euro.
Mai multe detalii aici: http://stirileprotv.ro/......ochat.html

| kx123 a răspuns:

Depinde de clinica, o prietena de-a mea s-a operat vara trecuta si a dat 1500 E!

| CiprianFreeLife a răspuns:

Si eu vreau sa-mi fac la 18 ani, fiindca am deviatie de sept, m-am interesat si costa aprox 1500 euro la o clinica privata, depinde cat de grava e situatie.

| thekidno1 a răspuns:

Http://www.operatieestetica.ro/articole/preturi-operatii-estetice.html
este mai simplu sa astepti raspuns aici decat sa dai search pe google?
in fine sper ca ti-am fost de folos.

| int10 a răspuns:

3000 de euro a dat o prietena de-a mea acu 2 zile.da depinde ce vrei sa faci