| Ale07 a întrebat:

Cat ar costa un tuns? Adica numai varfurile si filat. Am parul mediu-mare.

Răspuns Câştigător
| qtheodora a răspuns:

Depinde de salon, dacă te spală pe cap acolo, dacă vrei să fii întinsă cu placa etc. Mie pentru un tuns din vârfuri + spălat + îndreptat cu placa îmi ia în jur de 30 de lei. Succes

7 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Depinde de salon, cred ca minim 16 lei si urca in functie de pretentiile salonului.

| Tera a răspuns:

Nu conteaza cat de lung ai parut atunci cand te tunzi, coafezele iti iau banii in functie de coafura pe care trebuie sa ti-o faca. L-a mine unde ma duc sa ma tund, un tuns simplu cum vrei tu e 10 lei iar un filat 7 lei, dar preturile pot varii de la oras la oras si de la salon la salon, depinde unde te duci.
Succes la tns big grin

| BiuL a răspuns (pentru Tera):

Nu, tunsul e in functie de cat de lung e parul :p daca nu ma crezi daca viitoare cand mergi la un salon consulta lista de preturi.
uite de exemplu aici : http://www.fistiq.ro/preturi-fistiq.html in functie de lungime scurt, mediu si lung...

| NesquikDuoSpecial a răspuns:

Salut, Ale07!
Depinde de salon, de la 13-15 la 40 de lei.
Noapte buna, vise placute!

| daniellle a răspuns:

Depinde de salonul la care mergi, preţurile pot fii destul de piperate laughing
Până în 40 lei cred.

| micutzafinetze a răspuns:

15-20 lei

| AdelaMalinaAdde a răspuns:

Buna
Depide de coafor.
Pe mine la unul m-a costat 10 lei [minimul].Dar poate sa ajunga si la 40 de lei [daca e salon de fite.]