| BiancaDenisa a întrebat:

Cat costa o pereche de cizme UGG? Dar nu din acelea originale.
Multumesc anticipat! happy

5 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Pretul variaza foarte mult. Incep cam de pe la 50 de lei si ajung la sute de lei bune (cele originale).
Eu de exemplu mi-am luat anul asta o pereche cu 55 de lei ca mi-a placut ca erau simple si nu aveau nimic scris pe ele ( pe cele originale scrie "UGG Australia" si automat, pe cele neoriginale scria mereu "MUG, Toni" sau diferite alte firme ceea ce pe mine nu ma incanta). Deci am vazut perechea aceea fara nimic scris si am cumparat-o. Am umblat numai in ele si inca arata bine. Nu m-am udat nu mi-a fost frig. Chiar nu credeam ca vor rezista atata. Si nici nu calc stramb in ele, ceea ce am mai patit in anii trecuti. Si cred ca am si gasit motivul. Eu port de obicei 38 si la UGG-uri mi-am luat 37. Automat piciorul sta mai fix in cizma si nu am cum sa mai calc aiurea.

Sper sa te ajute.

| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Gasesti in Leonardo la 80 de lei. Oricum din punctul meu de vedere o pereche de UGG fake nu sunt de iarna. Sunt ok cand e frig afara dar nu cand afara e zapada sau e ud deoarece se vor uda.

| Emmeii a răspuns:

In general, am văzut că costă în jur de 60-100 de lei, depinde şi de unde le cumperi.

| RobertoRobby a răspuns:

In jur de 60-70 lei maxim.

| Iuliana_Roxana_1999 a răspuns:

Pai variaza mult. Daca zici ca nu vrei originale se gasesc in multe magazine gen PPT de la 30 lei...Mi-am luat si eu de la un bazaar o pereche draguta, nu originala la pretul de 70 lei. vreau sa zic ca sunt foarte multumita, sunt excelente!