| anonim_4396 a întrebat:

Hey!love struck`...
Cam cat ar costa o pereche de cizme ugg?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| JANAKS a răspuns:

Cele originale sunt in jur de 3-5 milioane. Eu nu am dat atatia bani pe o pereche de cizme care s.ar putea rupe oricand, asa ca mi-am cumparat imatii cu 50 lei care au tinut un an si aratau super frumos. Poti merge in Sir, ai de unde alege, dar acum depinde si pe unde stai. Sper ca te.am ajutat.
Fundita te rog frumos? puppy dog eyes

1 răspuns:
| Pathy a răspuns:

Daca doresti originale si din modelul classic atunci in jur de 100 euro, sunt mai multe modele fiecare cu pretul lor. Dar gasesti si imitatii care sunt in jur la 100 de lei.