| sweetchocolate a întrebat:

Cam cat costa o pereche de cizme UGG? Sau peste genunchi. FUNDA

7 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Între 60 şi 120 lei.
Succes!

| 愛日本 a răspuns:

Peste 100lei sigur!

| PustoaicacuochiiCaprui a răspuns:

Buna! Paii depinde. Daca sunt originale intre 80-100 de lei. Daca nu sunt originale intre 50-70 de lei.

Si peste genunchi costa de la 50 de lei in sus, da au aparut unele foarte faine

:X

Răspuns utilizator avertizat
| cristina_6311 a răspuns:

O pereche de ugg originale pot costa intre 3-4 milioane.imitatiile pot costa in jur de 50 de lei.eu am avut si m'au tinut un an.nu as da 3-4 milioane doar ca sa fie originala si sa se rupa oricand.iar cele peste genunchi variaza pretu.pot sa coste si 50 lei si 100.depinde.

| TeenagexD a răspuns:

Cizme UGG cam vreo 50 de lei eu mi-am cumparat si cizme peste genunchi, acum depinde max. 150 de lei. Fundaa? plzz

| Gumaaaaaaaaaa a răspuns:

Pai depinde de care iti iei daca vrei originale dai aprox.120 lei dar daca sunt fake dai aprox 45-50 lei sper ca te-am ajutat