| Kqzu97 a întrebat:

Cat costa o pereche de cizme ugg?

49 răspunsuri:
| arysa a răspuns:

Eu am dat 38 lei, dar am vazut ca acum s-au redus la 30 lei.

| L a răspuns:

Pretul variaza de la 250 ron pana 300-4000 ronwinking

| L a răspuns:

400 scuze

| Ionutzsa a răspuns:

Cele originale sunt cateva sute de lei cum spune si Lory♥. Ti le poti comanda de pe net sau gasesti prin mall-uri daca stai intr-un oras mai mare :)
Cele despre care vorbeste arysa cu cateva zeci de lei sunt fake-uri :), le gasesti pe la magazine gen Leonardo, Real, etc :))

Uite aici cum le deosebesti una de alta : -> http://blogdeshop.blogspot.com/......le-de.html

| madalinutza a răspuns:

Http://uguri.ro/
uite aici
360 lei :)

| sanecitim a răspuns:

Cateva perechi de cizme ugg, originale, ieftine si la promotie: http://sanecitim.ro/cizme-ugg

| Madalina1455684 a răspuns:

Mdaoh go on
Fetele. poate ca cele care incep de la 350-400 lei pana la 1000 lei sunt de calitate mai buna.
Adica in Romania alea sunt preturile pentru niste cizme "originale"Ugg by Romania!
Cum zicea cineva mai devreme. cele originiale se gasesc in alte tari dar oricum tara[mama[ lor este Australia.
Si acolo preturile incep de la 200 euro pana la 1000 euro! Ceea ce la noi in Romania nu ai fazut cizme Ugg la 4000 lei!
Si oricum pentru bugetari e o suma imensa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incep cu 300 ron.vezi www.cizmeugg.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cizme UGG gasesti mai nou peste tot. Si pe net, si prin magazine. Foarte multe sunt insa cizme UGG care arata ca ugurile dar sunt mult mai ieftine. Am incercat si eu o pereche si pot sa va spun ca nu se compara. Nu sunt nici pe departe la fel de comode, de usoare si de calde ca cele originale.
Pana la urma mi-am luat o pereche de uggs originale de pe ugguri.blogspot.com si am fost foarte multumita de ele. Am dat pe ele aproape 100 de euro, dar si-au meritat banii pana la ultimul banut. Fata de cele mai ieftine dar fakeuri, sunt mult mai rezistente. Le am de 2 ani si arata ca noi. E adevarat ca am si avut grija de ele. Asa am eu grija de pantofi in general, cizmele ugg nu le port prin umezeala si noroi, desi le-am dat cu solutie waterfroof.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

60, 70, 80, 100 RON

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incepand cu 249 lei...
http://uggshop.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ugg costa 500, 800, 950, 1000000

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-am luat de pe uguri.ro. Preturi destul de mici avand in vedere ca sunt originale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe uguri.ro zici ca-s originale? Eu am unele dubii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Preturi mici pe uguri.ro? eu vad ca majoritatea sunt peste 400 de ronhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In mall baneasa sunt de la 350 ron pana la 750 ron, dar vreau sa spun ca se merita acesti bani eu una asa zic... am dat 550 pe o pereche si le am de 3 luni si sunt in stare perfecta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti din constanta are la selgros si in tomis III cu 50 lei oricum in orice oras preturile incep de la 50 lei pana la 500 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Putin daca le cumperi in regim de solduri de aici: http://haine-pantofi.yolasite.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la 200 lei la 500 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

10mil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De al 350 lei in sus...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Offff, fetelor nu exista UGG originale in Romania! Nu stiu cum indraznesc Famous Brands sa vanda niste fake-uri la asemenea preturi! UGG australia nu are distribuitor autorizat in Romania. Nu promovez Marca! Nu sunt snoaba! Daca ati avea ocazia sa vedeti intr-adevar cum arata ugg originale, din piele de oaie si imblanite cu blana naturala, v-ati da si voi seama imediat de diferenta. In primul rand pielea nu are un aspect "poros" asa cum sunt cele fake care sunt din material textil sau vreo imitatie de piele. In concluzie cele originale sunt ceva mai grele decat fake-urile. Daca vreti sa cumparati o pereche originala va recomand victoria' secret sau direct la ugg australia. pretul nu va ajunge la cel de la famous brands nici cu taxe. Daca nu aveti posibilitatea sa va luati originale macar duceti-va in europa si luati-le voi direct de la sursa nu mai imbogatiti hotii! In europa o pereche de fake-rui e 50 de ron. Exista diferente binenteles si intre replici. dar tot o replica ramane si niciuna nu e de PIELE! eu mi-as fi cumparat daca gaseam un fake de piele, dar nu am gasit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai fake-urile incepand cu 60 de RON pana la 100 RON; iar cele originale incepand cu 170 de RON pana la 500 RON.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incep cu 500 ron in alte tari iar aici incep cu cel mai ridicate preturi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arysa de unde ti leai luat cu 38 de lei? te rog poti sa-mi zici ca vreau si eu si cum e criza nu mi permit sa-mi iau ceva scump. mersi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am dat pe ele 2 milioane si sunt originale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am dat pe ele 500...si sunt originale. da poticasi si mai ieftine incepand de la. 100, 150, 200, 300, pana pe la 1000 eu zic sa ti`le iei din C&A.winking din C&A le cumperi la pretu` de 260 cred sau 300

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai incep de la 150 pana la 500. si eu am o pereche de UGG dar nu stiu cat au costat ca le-am primit de Craciun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ms