| niick a întrebat:

Cat costa sa merg la solar? si dc spune multa lume ca nu e prea bine sa mergi la solar?

Răspuns Câştigător
| Inna65 a răspuns:

Depine cate minute vrei sa stai si cat costa minutul...
si nu e bine sa mergi la solar pentru ca din cate am inteles poti sa faci cancer la piele. funda?big grin

3 răspunsuri:
| Christelle a răspuns:

Eu stiu ca este in jur de 12 lei sedinta.
Expunerea la solar este buna ca efect cosmetic, insa nu si pentru sanatatea pielii celui care foloseste acest mod de a se bronza. Zonele sensibile ale pielii, precum alunitele, cicatricile si petele trebuie acoperite pentru ca razele ultraviolete au efecte mai puternice si pielea poate fi grav afectata.

| Bababam a răspuns:

Pentru ca poti face cancer. Sedintele sunt destul de ieftine.

| roxyk_8535 a răspuns:

Po eu jtyu jy e adv ca atunci cand te duci la solar trebuie astupate toate alunitele pentru ca faci cancer da oricum cancer tot faci si nu stiu daca ai vazut la tv ca o fata era sa moara la sola pentru ca luase foc alea inauntru p`acolo deci nu e bine

Funda?smug