| CreatzaBắ a întrebat:

Poate este o intrebare mai ciudata...dar.imi spune si mie careva cam cat costa un autobronzant? plzz ca vreau sa merg la solar dar.plizz help care stitibatting eyelashes

2 răspunsuri:
| Dizzy a răspuns:

Depinde de cat de bune sunt si de unde le cumperi.Eu iti recomanda sa mergi la plaja si sa te bronzezi, deoarece autobronzantele sun cancerigenewinking

Bafta:*

| roxana19 a răspuns:

Buna! Eu sunt reprezentanta Avon si un autobronzant aici cost in jur de 20 lei.Si e destul de bun!happy