| hellygirl a întrebat:

Cum e sa mergi la solar si cat costa? reau detalii

1 răspuns:
| LoveForShania a răspuns:

Pai prietena tatalui meu merge aproape lunar la solar, adica aproape in fiecare luna, daca nu, o data la doua luni.
Uneori vine acasa foarte inrosita si daca ii atingi pielea o doare foarte tare. Pai stiu ca ea plateste in jur de 50 lei. Cam asa stiu eu. Depinde si de preturile salonului. Daca e un salon normal, cam asa costa. Dar daca e unul de ala care apare prin reviste, unul renumit, poate costa mai mult. Succes!