| Emily990 a întrebat:

Cat costa uleiul de ricin? dar cel de migdale?

8 răspunsuri:
| LeMousiqe a răspuns:

Buna.
Am vazut pe un site, ca ulei-ul de ricin costa 16.50 lei, in cantitate de 250 ml happy.
Si ulei-ul de migdale, 11.50, 250 mlwinking.

| LeMousiqe a răspuns (pentru LeMousiqe):

Pardon,uleiul.

| Florenta16 a răspuns:

3 lei sticluta mica.

| deny2002 a răspuns:

6-15-->ulei ricin
7-17-->ulei migdale
Conteaza si de la ce magazin iei si cantitatea lor.

| printesa16 a răspuns:

Nu e deloc scump o sticluta mica cred ca costa in jur de 4 lei iar cea mare in jur de 8 lei.Iar cel de migdale 10 lei o sticluta mare.

| Cherrylips a răspuns:

Eu mi-am luat de la L'Occitane si sincer nu se compara cu ce gasim la magazine naturiste, gen plafar. Merita incercat...

| Emily990 explică (pentru Cherrylips):

Cu ce sunt mai bune cele de la L'Occitane decat cele de la plafar?

| marble123 a răspuns:

Buna. Uleiul de ricin este in jur de 15 lei (100ml) iar cel de migdale 18 lei (100ml) online.