| Diixy a întrebat:

Cat costa un pirce in unghie? Si unde se face?(ex:la un salon...etc)
Nu vreau repunsuri la mistowinking...

4 răspunsuri:
| georgiana999 a răspuns:

Eu iti sugerez sa nu iti faci deoarece risti sa iti invinetesti zona si a pai va arata oribil percingul langa o pata mov laughing si necesita durere cam 4 min ca na dureaza pana trece prin unghie acu( adica totusi vrei. du-te la saloane de TATUAJE ) deoarece ei stiu cel mai bine cum se punwinking

| trăncănici a răspuns:

Un pierce,nu un pirce! Acel strass înfipt în unghie! Da,mă rog,dacă-ţi plac durerile, le poţi face la doctor, e recomandarea mea.La fel ca şi găurile în urechi, necesită un tratament special!

| madalinaiuliana30 a răspuns:

Ma eu mi-am fc singura,, am fost la farmacie am luat o seringa,,,, si m-am apucat de treaba:p,,,