| lavi_3436 a întrebat:

Cum fac un pirce fara sa merg la salon si fara prea multa durere?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Element25 a răspuns:

Du-te mai bine la un salon, pentru ca daca ti-l faci tu(sau un prieten) o sa risti sa te infectezi mai tare. Daca te duci la salon o sa-ti spuna acolo cu ce sa te dai ca sa iti treaca mai repede infectia, si crede-ma ca se pricepe mult mai bine decat un prieten straight face
Bafta >:d

| tomabogdan a răspuns:

Cel mai bine e sa te ducil la un salon sau daca vrei neaparat acasa ia o seringa sau un ac prinde pielea si trage in sus introdu acul apoi intr-o parte pui jumatatea de pirce(o sa vezi tu cand iti iei pirce ca are ca un fel de surub)tragi acul si tii de jumatatea de pirce sa nu cada. dupa ce jumatatea de pirce ai iesit putin pe partea cealalta sai il vezi butin insurubezi cealalta jumtate si pui peste un bandaj(pleocoplast)si intr-o saptamana gata ai un pirce. sfat:sa-ti dai cu ceva o crema care sa nu infectie si apoi sa pui pleocoplastul.