| pynnk a întrebat:

Cat de buna este crema supliform? este adevarat ca ajuta la slabit? funda.

4 răspunsuri:
| Mariinaa a răspuns:

Eu o folosesc de saptamani bune, si chiar vad efecte benefice, celulita, vergeturile se amelioreaza, deci, recomand cu incredere acest unguent happy. Succes!

| pynnk explică (pentru Mariinaa):

Eu as incerca crema si mi-as face masaj cu un aparat relax&tone. sper sa dea rezultate si la mine.multumesc :*

| Mariinaa a răspuns (pentru pynnk):

Succeshappy.

| StiuCeSpun a răspuns:

Nu mai da banii pe toate tampenile de creme. Unele se pot dovedi a fi nocive... daca vreisa slabesti urmeaza sfaturile de aici http://lectiidesanatate.blogspot.ro/......e-ale.html