| anonim_4396 a întrebat:

Cat de eficienta este crema BB cream? ma refer daca ofera un aspect frumos al fetei.Mersi:*

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Este doar o crema cu pigment, hidrateaza pielea si uniformizeaza doar putin tenul, dar nu acopera imperfectiunile.

2 răspunsuri:
| BloodMagickNecromance a răspuns:

BB cream-ul este mai mult un fel de cremă protectoare. Nu acoperă în profunzime defectele feţei, dar e bun protector.

| RubyDonnahue a răspuns:

Crema BB este atat de eficienta incat femeile care isi facusera operatii estetice puteau merge a doua zi la serviciu