| LollyPoop a întrebat:

Care vi se pare voua ca este cel mai frumos parfum? Ma refer doar la miros nu si la aspect.

5 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Buna.
si mie imi plac cele de la avon:
little black dress (cam 50 lei), outspoken (85-90 lei), pur blanca (35-40 lei)

iar pentru el:black suede touch (cam 50 lei), full speed (tot 50 lei), individual blue (a fost si 35, 40, lei)

in general imi plac parfumurile fresh, de la cele dulci mi se face rau, si imi plac parfumurile fructate ( nu portocale)

| metalheart a răspuns:

Sunt multe la avon care`s foarte faine. mama foloseste today tomorrow always. varianta today, dar ced ca toate`s frumoase...

| bombonika18 a răspuns:

Eu folosesc parfumul bondgirl007 (de la avon)pretul e de aprox 80 lei.il folosec de cateva luni si imi place chiar ff mult

| AnonimEsteEu a răspuns:

Cel mai frumus parfur e "apa de parfum" dar e cam scump 1, 5milion

| adrianacerlat1996 a răspuns:

Imi plac parfumurile de la avon spre ex. ea- litlle black drees si perceive iar pentru el:black suede touch simple elements incearca si tu!