| anonim_4396 a întrebat:

Cat de greu creste parul de pe picioare( la barbati ) daca ma rad cu un depilator electric? Stiu ca difera de la om la om dar as vrea aproximativ. FUNDAA!

5 răspunsuri:
| Dumbi a răspuns:

E normal ca si barbatii sa se rada, mai ales pe picioare, unde chiar arata naspa. Tu ai vrei un barbat in care sa te scufunzi pe blana lui?(pentru cel/cea care a raspuns mai sus).

O sa iti creasca o data la 2-3 saptamani, prima data mai greu la 4-5 saptamani.

| Luizaaa a răspuns:

La barbati cresterea parului este mai greoaie decat la fete. Dar de ce sa te razi? Esti barbat, este normal ca un barbat sa aiba pilozitati, denota masculinitate. Nu esti femeie ca sa te razi. Asta e doar parerea mea, deci tu decizi...

| filipcrobert a răspuns (pentru Luizaaa):

Luisa, eu aveam blana pe picioare de jumătate de deget + 2-3 fire pe rădăcină, fiind și foarte des.
Vrei bărbat sau urs/maimuță?

| Soarecul1234 a răspuns (pentru filipcrobert):

Cam la fel am si eu. Cu te epilezi si cat dureaza pana iti creste inapoi?

| filipcrobert a răspuns (pentru Soarecul1234):

Mașină și bic înainte. Spre deosebire de cele spuse, nu îmi creștea mai des ori mai repede (probabil și pentru că a atins un nivel maxim). După care mi-am dat alcool și am băgat epilatorul. laughing Față de ce aveam înainte, pot spune că e mai acceptabil.
Nu îmi permit să fiu nici spân, ținând cont că am barbă.