| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre epilatul pe picioare cu aparatul electric la barbati? Cat de greu creste? FUNDAA!

5 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Sunt de parere ca barbatii nu ar trebui sa se epileze pe picioare.
Daca tot o sa vrei s-o faci atunci sa stii ca o sa-ti creasca mai rau decat inainte.

| Clorox a răspuns (pentru RainmakerX):

Doar cu lama, daca firul este smuls din radacina nu o sa fie asa de des!

| Clorox a răspuns (pentru RainmakerX):

Dar da, intr-un fel ii dau dreptate lui Blytzlike, nu ar trebui s-o faci, daca tot vrei s-o faci foloseste ceara sau crema depilatoare, nu folosi biguri happy
Also, daca tot il folosesti mai bine il tunzi, stii tu, mai iei putin din lungime!

| MihaiIOprea03 a răspuns:

De regula sprotivii fac asta. Daca nu faci vreun sport iti recomand sa nu te epilezi, este inutil. Daca te epilezi, o sa-ti creasca si mai mare si mai repede.

| Symonicii a răspuns:

Cu aparatul trebuie sa suporti o durere pe care cei sensibili o simt destul de puternica si timpul de crestere depinde de la om la om insa de regula intr-o saptamana-doua incepe sa creasca incet-incet si nu va mai fi atat de des