| anonim_4396 a întrebat:

Cat de mult contează accentul pe imbracaminte? Adica, conteaza sa fie decent. Ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Nu haina il face pe om asa se spune dar totusi pentru mine una conteaza foarte mult sa fi decent si ingrijit.
Sarac bogat cum ai fi nu te tine si opreste nimeni sa ai un aspect vestimentar ok si de bun simt

| simplegirl2 a răspuns:

Da,cum a zis si natalia2014 :Nu haina face pe om! inda eu zic ca si haina il face pe om; nu neaparat trebuie sa te imbraci de firma din cap pana in picioare ca t face cineva dar oricum trebuie sa te imbraci decent, elegant si cu bun gust.Fiecare are stilul lui de imbracaminte si nu contest asta dar mie mi se pare atragatoare o persoana eleganta cu bun gust happy

| BuGsstormbunny a răspuns:

Multumesc