| SERIALS a întrebat:

Cat timp se poarta lenjeria intima? Jumatate de an? Un an? Cinci ani? Exista o limita?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Maxim 1 zi! de preferat sa o schimbi dupa fiecare dus facut.
Vara faci dus de 2 ori pe zi, iarna odata.
Cat priveste purtarea unui lucru, ca si camasa, pana se uzeaza si o arunci.

| Nemessys a răspuns (pentru Violleta2022):

O intrebare... cat iti vine factura la apa?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Nemessys):

Platesc cam $100/luna

| aXy99 a răspuns:

Depinde cat de des ii porti. Daca ii porti odata pe saptamana sau mai rar cu siguranta ii vei putea purta si peste cativa ani.

| Clorox a răspuns:

Pana se rupewinking
Glumesc, iti vei da seama cand i-a sosit momentul. Teoretic nu exista, dar este indicat sa schimbam garderoba din cand in cand, mai ales lenjeria intima.

| utilizatornou18 a răspuns:

Porți cât dorești.

| Balonaseplutitoare a răspuns:

Se poarta pana ramane mica sau se uzeaza in sensul in care de la atatea spalari se face mai aspra! se scamoseaza happy.
Oricum nu exista o limita pana cand trebuie sa o porti.
Funda! happy