| Karmesytta a întrebat:

Cate kg ar trebui sa am la 1.65(fatabig grin)?:*

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Vezi aici, calculează-ți(greutatea ideală).
http://www.probody.ro/......-corporala

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Maxim 60 de kg

| Kasia a răspuns:

Pai initial s-ar spune ca 55.insa eu consider ca ar trebui sa ai 50-o fata e draguta dooar slabuta.

| Niiiicu a răspuns:

Cam 50 55happy

| strengaritzza a răspuns:

Intotdeauna la fete greutatea trebuie sa fie cu 10 kg mai putin decat inaltimea. Si cu asta cred ca au inteles toate fetele care pun intrebarea aceasta.

| RaduDanut a răspuns (pentru strengaritzza):

Si la baieti e la fel happy

| strengaritzza a răspuns (pentru RaduDanut):

La baieti nu e asa. Iti dau un singur exemplu. Fratele meu are 1, 79 si are 85 de kg, crede-ma nu se vede. Arata bine, maini lucrate, corp frumos, n-are burta. Daca ar avea cu 10 kg mai pun cum ar arata? Eu l-am vazut si asa, nu arata tocmai bine happy. La fete asta e standardul, pentru a arata bine. Eu am la fel, si arat bine happy. Am forme, nu-s dreapta. cum sunt multe fete, bat, s-au altele cu 20 kg mai mult, grase.

| RaduDanut a răspuns (pentru strengaritzza):

Acum depinde si de corp (daca este mai osos...)

| moartetiganilor a răspuns:

Cam 50.

| Äike a răspuns:

50-55 kg happy

| Psy_Viorel_1991 a răspuns:

Maxim 58 minim 50 de kg

| madutza44 a răspuns:

Cam vreo 50-55 kg