| Laura1092 a întrebat:

Cate kilograme aveti? Ati vrea sa mai slabiti?

Răspuns Câştigător
| AnnaDee a răspuns:

Buna!
Eu fac 15 ani luna viitoare (septembrie), si am 47-48 kilograme. Intr-adevar, sunt si foarte inalta.
Nu as vrea sa slabesc, imi e foarte bine asa.
O zi buna iti urez!

23 răspunsuri:
| Biby a răspuns:

Buna.
38-39 kg si 1.60.Cred ca sunt bine si nu mai am nevoie sa slabesc,

| dedfgv a răspuns:

Am 46 si 1.55 si nu toata lume imi spune ca imi sta bine asa cum sunt

| Siracuzia a răspuns:

Am 30 si bineinteles ca ar trebui sa ma mai ingrasstraight face

| LifeFail a răspuns:

15 ani, 1.70 m, 60 kg. Nu-mi doresc nicio schimbare, mă accept aşa cum sunt.

| XOXOyoXOXO a răspuns:

Buna eu am 15 ani si 7 luni am o inaltie de aproximativ 1, 63 m si o greutate de aproximativ42/43kg si bine inteles nu vreau sa mai slabesc dar nici sa ma ingras sunt bine asa cum sunttongue

| beautifulkiss a răspuns:

Buna eu am 55 de kg si 1.70. Poate pare ca sunt grasa,dar nu sunt, am oasele grelehee hee
Nu vreau sa slabesc, ma simt bine asa, si multa lume mi-a zis ca arat perfect.
Trebuie sa te simti bine in pielea tahappy
Numai bine.

| onlyketoops a răspuns:

Eu am 48 kg si as vrea sa ajung pe la 45 big grin

| Gizăz a răspuns:

22 de ani, 1.97 m, 88 kg. E tocmai bine la mine.

| Biia14 a răspuns:

Buna! Am 51.5 kg si nu vreau sa slabesc pentru ca arat foarte bine si nu o spun numai eu. Dupa parerea mea nu conteaza greutatea ci sufletul omului. Poate ca cineva care este mai solid care o problema de sanatate si de aceea nu trebuie sa ii descurajam. Funda?:*

| Laura1092 explică:

Multumesc pentru raspunsuri ...

| Amaya a răspuns:

Am 52 la 1, 70. La varsta mea ( 19 ani ), imi permit sa mai slabesc, dar nu fac eforturi in acest sens. Am grija sa nu mananc nesanatos ( prajeluri, sucuri acidulate, dulciuri in exces ) si imi place sa fac sport. Doresc sa imi tonific abdomenul si sa stau cat mai multi ani departe de celulita. laughing

| KaRy a răspuns:

41. Eu as vrea sa ma mai ingras laughing

| AnonimusGirl a răspuns:

Eu am 14 ani si 40 de kg si vreau sa ma ingras dar nu stiu cum si nu cred ca va merge ca am mostenit asta sad

| Alinutaaaalina a răspuns:

Am un 1, 61 si 54 kg.As mai vrea sa dau jos 1-2, dar imi este bine si asa.

Răspuns utilizator avertizat
| Ioana353 a răspuns:

Am 48-49kg si 1. 60inaltime si toate lumea imi spune ca asa sunt perfecta si tot asa sa ma mentin tu?

| Miru2004 a răspuns:

70, da

| alina0 a răspuns:

14 ani si 45 de kg! Nu vreau sa mai slabesc ma simt bine in pielea mea!

| Niakit a răspuns:

1,75m, 55kg. nu, pentru ca ma simt foarte bine in pielea mea; p.

| Oana3k a răspuns:

Eu am 1.65 si 53 kg big grin As putea sa mai slabesc putin dar nu prea ma chinui laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De-aia nu mai poti sa dormi, fiindca nu stii daca rup cantarul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

29.9 si am 13 ani straight face

| ASAF204 a răspuns:

80 kg la 1, 60 cm (foarte gras) - vreau sa slabesc