| lilith16 a întrebat:

Cate kg aveti? Vreti sa slabiti? Daca da, cat?

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Stau bine in greutate doar cativa cm sa mai scap de burta as dori

| RAY a răspuns:

Destule cat sa iti fac si tie un cadou frumos, sunt pe minus, desi slabesc, pana cand o sa ajung acolo unde trebuie

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

80 fara ceva.
Vreau doar sa dau jos burta, greutatea mi-e ok.

| Drimmero a răspuns:

Aproximativ 80, sunt proportional cu inaltimea, mai vreau sa mai pun pe mine ceva, ca apoi sa fac sala.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Îți dau eu de la mine laughing

| deeeaqq a răspuns:

~50 am
Nu

| Endoryus a răspuns:

82. Nu. Nu mi-ar strica inca un kg dar e bine si asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

52.Sau 53.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

76, vreau sa pun inapoi si sa-mi fac un program stict de fitness. Gras nu sunt, nici slab.
M-am cam lenevit in ultimul timp cu sportul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

54 kg am şi sunt ok cu ele.

| brokxy a răspuns:

700 da

| CdeMetal a răspuns:

65kg, sunt ok, dar vreau sa pun ceva masa musculara.

| Aube a răspuns:

Au, prea multe. DA! Cam 20-25 kg doar ca sa ajung la normal. Dar daca se poate si mai mult...

| Mihai1499 a răspuns:

Cam 80, dar nu m-am cântărit de o vreme. Eu mai puțin am problemă de greutate, mai mult de intrare în formă, dar mersi de întrebare.