| andu1994 a întrebat:

Cate serii si cate repetari trebuie sa fac cu haltera pentru sa mi se dezvolte muschiibig grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

3 serii, maxim cate 10. Daca e grea poti face cate 5...nu forta muschiul ca o sa ai mare sansa sa il arzi.

1 răspuns:
| greg a răspuns:

Pana esti epuizat la maxim dar gantera trebuie sa fie una care sa ti se para relativ usoara la inceput.Eu asa faceam la varsta ta si rupeam normele in 2 big grin Si acum au ramas muschii dezvoltati desi n-am mai tras de ani intregi.