| madalinaioana08 a întrebat:

Cateva remedii pentru parul uscat deteriorat va rooog...mentionez ca a fost decolorat si s-a ars f tare...

1 răspuns:
| mixxjim a răspuns:

Pentru par ars, deteriorat de la decolorat nu prea sunt remedii din pacate. poate sa para mai moale si mai lucios o zi-doua, cu balsam de par, dar ala este par practic mort, ar trebui regenerat - adica tuns. altfel o sa umbli cu un maturoi de par in cap tot timpul. poti sa il tai si gradat, sa nu te tunzi acum foarte scurt, tunzi putin cate putin sa aiba timp sa creasca