| Diixy a întrebat:

Cati ani trebuie sa ai ca sa fi reprezentant AVON sau ORIFLAME?

7 răspunsuri:
| AlexandraCroft a răspuns:

Buna Diu!
De la orice varsta dupa 15 ani poti devenii reprezentant, cunosc cazuri cand au devenit si la 13 ani, nu prea conteaza ce varsta ai ca sa devii reprezentat numai cu capu pe umeri sa fii si sa ai grija cu comenzile, sa fii foarte atenta.
Sper ca ti-am putut fii de folos multa sanatate iti doresc!

| ASIGURATORUL a răspuns:

Legal,poti munci de la 15 ani impliniti dar cu acordul parintilor, doar 6 ore/zi(30 ore/saptamana). Succes!

| ChrissD a răspuns:

La avon trebuie sa ai cel putin 18. Iar la oriflame ttrebuie sa ai peste 16 ani si cu acordul parintilor. Sper ca te-am ajutat.

| DeeDee007 a răspuns:

La Avon 18 ai sau te poti inscrie pe numele parintilor iar la oriflame 14 ani mi se pare k trebuie sa ai.nu sunt ft sigura deoarece sunt reprezentant la avon si doar aici stiu varsta exacta care trebuie s o ai.la oriflame am intrebare pe cineva dar nu mai retin cat mi-a spus, ori14 ori 16 big grin.

| didik15 a răspuns:

Poti devenii reprezentant de la orice varsta dar daca nu ai peste 18 ani trebuie sa te inregistrezi cu buletinul unui adulthappy si bineinteles iti trebuie si semnatura acestuia

| Thunderwave_Adriana_1986 a răspuns:

Inscrie-te in AVON cu un click aici http://mad.ly/signups/115664/join

| Andreeaanon a răspuns:

Buna:*.Parereaa mea este k...nu anii conteaza,ci sa ai cap, sa stii cum sa procedezi, si sa ai grija cu comenzile:*.Iti uuurez Muuult noroc.Bye:*