| adela_5527 a întrebat:

Cati cm creste parul intr-o luna daca este tinut impletit mereu?

7 răspunsuri:
| Lala20 a răspuns:

Parul creste la fel, fie ca e impletit sau desfacut! Am auzit ca ar creste cam 2cm pe luna. Funda?

| cinnamon a răspuns:

Indiferent daca este liber sau prins, parul sanatos creste 1-2 cm pe luna.

| Anastasiaa a răspuns:

Creste la fel cat daca e tinut nedespletit, anume 1-1, 2 cm.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parul creste la fel de repede, indiferent daca este tinut prins sau nu(in jur de 2 cm pe luna).

| Dia_4635 a răspuns:

Parul iti creste un cm pe luna indifernet cum ti`l ti. daca vrei sa-ti creasca mai repede fa baie mai des si piaptana`l la fel de destongue

| Sergono a răspuns:

Crește indiferent de felul în care îl ții, părul crește cam 2-3 cm lunar.